Translate

środa, 17 grudnia 2014

Czym jest Privalia?

 Czym jest Privalia?Jest to hiszpański sklep interentowy outletowy, w którym znajdziemy przeróżne produkty i marki, możemy w tym sklepie kupić ubrania, zegarki, biżuterię, kosmetyki, meble, sprzęt elektorniczny czy dekoracje do domu oraz wiele innych rzeczy.
Czym się różni od innych sklepów internetwych ? Różni się tym że oferty są czasowe, wszystkie rzeczy sa oryginalne i bardzo dobrze przecenione. Możesz też podejrzeć co będzie dostępne jutro i od której godziny.


W zakładce TODAS mamy przedstawione wszytskie marki które są obecnie aktualne, które rozpoczeły sie wczoraj, które mają ostatni dzień i które rozpoczną się  jutro czy pojutrze.Po rejestracji ( ktora jest gratis ) możemy spokojnie dokonywać zakupów :)
Dodatkową fajną sprawą jest to, gdy zaproszony przez Ciebie znajomy dokona zakupu na privalia, na Twoje konto automatycznie ląduje 10euro :)


Jak to wszystko wygląda od wewnątrz, po zarejestrowaniu?

W oferice mamy: np  kosmetyki SHISEIDO , po kliknięciu w ikonkę marki otwierają nam się dostępne produkty:


Do wyboru mamy  dwie kategorie ( akurat przy tej marce ) Traramiento - kosmetyki pielęgnacyjne i Maquillaje - kosmetyki do makijażu


Po kliknięciu w wybrany produkt możemy przeczytać dokłady opis i skład kosmetyku.


Na koniec wystarczy wcisnąć Comprar i zostaniemy przekierowani do strony z płatnością.Jak wygląda przesyłka?

Za przesyłkę płaci się 10 euro w zależności od tego za jaką kwotę zrobimy zakupy, jeżeli kwota przekroczy jakiś limit wysyłka jest za darmo. Plusem jest też to że możesz mieszać marki, a za przesyłkę płacimy raz :) Bezproblemowo można oddać rzeczy ( niestety nie będziesz mogła wymienić na inny rozmiar czy kolor, bo odrazu zwracają pieniądze ).

W dniu dzisiejszym  w ofercie mamy:Adres strony  znajdziecie tutaj --->Klik

P.S STRONA JEST W JĘZYKU HISZPAŃSKIM
Zakupów w privalia można dokonywać w krajach : Niemcy, Meksyku, Brazyli, Włochy i Hiszpania.

A Wy macie jakies ciekawe strony ze sklepami internetowymi?

Pozdrawiam serdecznie Kendzi

Zdjęcia przedstawione na blogu są moją własnością. Kopiowanie całości lub jakiejkolwiek części bloga (takze kopiowanie tekstu, lub jego czesci )oznacza naruszenie praw autorskich zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz.170)

2 komentarze: