Translate

niedziela, 12 października 2014

Coś dla ducha, coś dla ciała czyli Body Butter Duo, Vanilla

Kolejnym na liście masłem z serii  DUO  The Body Shop jest  Body Butter Duo Vanilia


Body Butter Duo Vanilia Duet maseł do ciala, so skóry normalnej i suchej o zapachu wanilii.

Jak przy poprzednim Body Butter słój podzielono na dwie części. Jedną zajmuje lekki balsam do skóry normalnej (zawiera masło kakaowe Ghany, olej z brazylijskich orzechów, olej sojowy oraz masło Thea z Ghany). Przeznaczony do pielęgnacji całego ciała.
W drugiej znajduje się bogaty krem do skóry suchej (został wzbogacony o wosk pszczeli z Kamerunu). Przeznaczony do pielęgnacji wyjątkowo przesuszonych partii ciała. Dodatkowo wygładzi skórę i poradzi sobie z problemem pękających pięt. 


Tak jak przy poprzednim duo ( możecie o nim poczytać --->tutaj ). Zapach jest rewelacjny, kto nie lubi wanilii ?? Rozsmarowanie wychodzi gładko. Nie lepi sie do ubrań, nie zostawia tłustej konsystencji. Super nawilża skórę. Stosuję g w ciąży. Nie uczula. Jego cena to 65zł za 200mlSerdecznie pozdrawiam Kendzi

Zdjęcia przedstawione na blogu są moją własnością. Kopiowanie całości lub jakiejkolwiek części  bloga (takze kopiowanie tekstu, lub jego czesci )oznacza naruszenie praw autorskich zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz.170)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz