Translate

czwartek, 9 października 2014

Coś dla ducha, coś dla ciała czyli Body Butter Dúo Sweet Pea

Kolejnaym fajnym butterem którę moge Wam polecić  jest nowość z lata 2011 kiedy to- The Body Shop wprowadziło na rynek  masła do ciała duo.
Jedym z nich jest  Body Butter Dúo Sweet Pea
 Duet maseł do ciała, do skóry normalnej i suchej o zapachu kwitnącego groszku 


Został stworzony z myślą o dwóch rodzajach skóry. Skóry normalnej i skóry suchej. Słój podzielono na dwie części.
 Jedną zajmuje lekki balsam do skóry normalnej (zawiera masło kakaowe Ghany, olej z brazylijskich orzechów, olej sojowy oraz masło Thea z Ghany). Przeznaczony do pielęgnacji całego ciała.
W drugiej znajduje się bogaty krem do skóry suchej (został wzbogacony o wosk pszczeli z Kamerunu). Przeznaczony do pielęgnacji wyjątkowo przesuszonych partii ciała. Dodatkowo wygładzi skórę i poradzi sobie z problemem pękających pięt. 

Stosuję ten butter od kilku miesięcy ( na przemian z Chocomania Body Butter Delux Edicion o którym możecie poczytać -->tutaj ).

Pachnie naprawdę nieziem sko, rozporwadza się bardzo łatwo.  Nawilżenie duże i utrzymuje sie bardzo długo. Nie uczula! stosuję go w ciąży więc bez problemowo. Nie pozostawia tłustych plam, ani nie przykleja się do ubrań.
Do czego przyczepiają się ludzie ?  to do opakowania i  wydobycia resztek balsmau. Nie wiem kto ma z tym problem, ja wydobywam wszystko. Jeżeli jest jakiś kłopo zawsze można posłużyć sie szpatułką.
Kolejną wadą do jakiej można się przyczepić to, że gdy na posmarowane ciało dostanie sie woda, powstają jasne zacieki.Cena takiego Duo Butter'a to 65zl za 200ml

Pozdrawiam serdecznie Kendzi

Zdjęcia przedstawione na blogu są moją własnością. Kopiowanie całości lub jakiejkolwiek części  bloga (takze kopiowanie tekstu, lub jego czesci )oznacza naruszenie praw autorskich zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz.170)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz